LOM Praha, s. p. – Setkání zástupců odborů s vedením podniku

Dne 15. 2. 2022 se předseda ČMOSA Michal Petrovka zúčastnil pracovního setkání v LOM PRAHA, s.p., a to i za účasti místopředsedkyně ČMOSA Ing. Ley Vondrové a předsedy ČMKOS Josefa Středuly.

Ředitel LOM Praha, s.p., Mgr. Jiří Protiva zahájit společné setkání prezentací činnosti státního podniku, zevrubně informoval o roční cestě nového vedení podniku ke stabilitě a ekonomické prosperitě a aktuálních schopnostech podniku. Kromě „vojenských“ projektů pro AČR a ozbrojené síly ČR byly představeny také široké možnosti v tzv. nevojenském portfoliu pro civilní instituce.

Po představení odborného portfolia pokračovala neformální diskuse k vnitroodborovým tématům, kdy hlavním tématem vzájemného dialogu byly informace z oblasti lidských zdrojů, výsledky kolektivního vyjednávání a jednotlivé oblasti KS mezi ZO ČMOSA při LOM Praha a vedením podniku.

Prezentované informace na závěr setkání souvisely s optimalizací struktury jednotlivých závodů LOM Praha, s.p., v Malešicích, ve Kbelích a v Centru leteckého výcviku v Pardubicích, které mají bezprostřední souvislost se zahájením nové etapy rozvoje LOM PRAHA, s.p., a dalším vývojem fungování podniku.

Dnes

  • Sobota 13. srpna 2022
  • Svátek má Alena
  • Zítra má svátek Alan
  • Je 33. týden
194864

ČMOSA