Archivy

Rehabilitační/rekondiční pobyty

Odborový svaz pro své členy zabezpečil pro rok 2022 týdenní rehabilitační/rekondiční pobyty v tomto složení:

LÁZNĚ LUHAČOVICE

ČMOSA bylo zakoupeno 250 ks poukazů na týdenní rekondiční pobyty do léčebného zařízení Lázně Luhačovice, a.s. V ceně tohoto pobytu je zahrnuto ubytování (týdenní pobyty jsou od pondělí do neděle), lázeňský poplatek, plná penze, lékařská péče a rekondiční režim, jenž mimo vstupní lékařské prohlídky zahrnuje takový druh a rozsah jednotlivých procedur, který odpovídá zdravotním potřebám účastníků pobytu (vč. pitného režimu) – viz poukaz. Ubytování je zabezpečeno v jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, a to v lázeňském domě Vepřek a Póla (účastníci nebudou ubytováni v pokojích v přízemí).

Pojištěncům VoZP lze poskytnout příspěvek ve výši 1.500 Kč na pobyty v Lázních Luhačovice (příspěvek VoZP nelze kombinovat s jiným příspěvkem).

Žádosti zasílejte nejpozději do 31.01.2022.

Termíny pro pobyty v Lázních Luhačovice naleznete ZDE

Žádost o přidělení poukazu si stáhněte zde.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ A LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU

Zájemci o rekondiční pobyty v Lázních Bohdaneč a Lázních Teplice nad Bečvou si mohou pobyty objednávat celoročně (nabídka různých pobytů dle zaměření pobytu anebo jeho délky). Výběr lze provést z celého katalogu pobytů, a to z webových stránek těchto poskytovatelů:

  • Léčebné lázně Bohdaneč: llb.cz
  • Lázně Teplice nad Bečvou: ltnb.cz

Na pobyty těchto dvou společností se nevztahuje příspěvek od VoZP, ale pro členy ČMOSA lze získat slevu 15 % z katalogových cen. Po uvedené slevě je už cena konečná. Potvrzení o tom, že se jste členem ČMOSA vydá Kancelář ČMOSA Praha, která rovněž zajistí objednávku vybraného pobytu.

POBYTY – VOJENSKÁ LÁZEŇSKÁ A REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ, p. o. (dále jen „VLRZ)

Cenové nabídky rekondičních pobytů v zařízeních VLRZ v roce 2022 (ceny jsou stanoveny za lůžko v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji; v případě požadavku na samostatné ubytování bude cena stanovena individuálně) – VZ Měřín, VZ Bedřichov, VLL Teplice, VLL Františkovy Lázně, VLL Karlovy Vary – členům ČMOSA jsou ke stažení ZDE.

Ceny zahrnují ubytování s plnou penzí a ozdravný/léčebný program. Ceny nezahrnují místní poplatek za rekreační/lázeňský pobyt.

U VZ Měřín a VZ Bedřichov je v ceně zahrnuta Wellness karta MAX s možností čerpání wellness služeb v hodnotě 350,- Kč/noc.

Léčebný program u VLL zahrnuje vstupní lékařskou konzultací s následnou indikací léčebných procedur v celkové výši 18 procedur za pobyt.

Nabídka termínů dle volné kapacity zařízení (ad hoc).

Odlišný postup výběru pobytů je dán platebními podmínkami společnosti VLRZ.

Zájemci o poukaz požádají o jeho přidělení přiložením Žádosti o přidělení poukazu na rekondiční týdenní pobyt.

Je nezbytné, aby zájemci byly uvedeny tyto skutečnosti:

  1. vybrané zařízení VLRZ, 
  2. konkrétní datum pobytu, kterého se chtějí účastnit,
  3. zda jsou či nejsou pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny(pojištěnci VoZP doloží tuto skutečnost kopií platné kartičky/průkazu pojištěnce VoZP); pojištěncům VoZP lze poskytnout příspěvek ve výši 1.500 Kč, avšak pouze na rekondiční pobyt VLRZ ve VLL TepliceVLL Františkovy Lázně a VLL Karlovy Vary Sadovy Pramen (příspěvek VoZP nelze kombinovat s jiným příspěvkem).

Kancelář ČMOSA následně – tj. po termínu 31.01.2022 – tyto informace zpracuje a předá společnosti VLRZ, která bude ihned požadovat platbu vybraných poukazů. Neprodleně po objednávce konkrétních poukazů od jednotlivých zájemců vystaví Kancelář ČMOSA konkrétním žadatelům faktury nebo jiný doklad k úhradě.

Upozornění: Zájemce o poukaz žádáme, aby v žádosti skutečně uvedli, zda jsou pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny (dále jen „VoZP“), neboť na základě jednaní s VoZP bylo dohodnuto, že v rámci preventivní péče bude VoZP přispívat na rekondiční pobyty organizované ČMOSA částkou 1.500 Kč osobám, které jsou pojištěnci VoZP (tuto skutečnost je nutno doložit kopií zdravotní kartičky/průkazu pojištěnce VoZP i pro rok 2022).

Příspěvek VoZP nelze kombinovat s jiným příspěvkem.

Příspěvek VoZP ve výši 1.500 Kč lze poskytnout pouze na rekondiční pobyt VLRZ ve VLL TepliceVLL Františkovy Lázně a VLL Karlovy Vary Sadovy Pramen a rovněž na pobyty v Lázních Luhačovice.

Na žádné rekondiční poukazy není poskytován příspěvek od ČMOSA.

Aktuální informace Vám sdělíme v Kanceláři ČMOSA, viz kontakty.
Žádost o přidělení poukazu si stáhněte zde.

Dnes

  • Sobota 3. prosince 2022
  • Svátek má Svatoslav
  • Zítra má svátek Barbora
  • Je 49. týden

ČMOSA

207600