Rehabilitační pobyty

Odborový svaz zabezpečil pro rok 2022 týdenní rehabilitační pobyty v tomto složení:

Bylo zakoupeno 250 ks poukazů na tydenní rekondiční pobyty do léčebného zařítzení Lázně Luhačovice a.s. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování, plná penze, lékařská péče, rekondiční režím, který mimo vstupní lékřské prohlídky zahmuje takovy druh a rozsah jednotlivých procedur, který odpovídá zdravotním potřebrám účastníkrů pobytu – viz poukaz (také pitný režim a lázeňský poplatek). Ubytování je zabezpečeno v jedno i ve dvoulůžkových pokojích v lázeňském domě Vepřek, Póla, s vlastním sociálním zařízením. Účastníci nebudou ubytovani v pokojích v přízemí. Tydenní pobyty jsou od pondělí do neděle. Žádosti zasílejte nejpozději do 31.01.2022.

Termíny pro Luhačovice naleznete ZDE

Žádost o přidělení poukazu si stáhněte zde.


Zájemci o rekondiční pobyty v Lázních Bohdaneč a Lázních Teplice nad Bečvou si mohou pobyty objednávat celoročně (nabídka různých pobytů dle zaměření pobytu anebo jeho délky). Výběr lze provést z celého katalogu pobytů a to z webových stranek těchto  poskytovatelů:
www.llb.cz
www.ltnb.cz
Na pobyty těchto dvou společností se nevztahuje příspěvek od VoZP, ale pro členy ČMOSA lze získat slevu 15 % z katalogových cen. Po  uvedené slevě je už cena konečná.
Potvrzení o tom, že se jedná o člena ČMOSA vydá Kancelář ČMOSA Praha, která rovněž zajistí objednávku vybraného pobytu.


Pobyty od VLRZ.

Cenová nabídka pobytů členům ČMOSA v zařízeních VLRZ 2022
Měřín, Bedřichov, Teplice, Františkovy Lázně, Karlovy Vary

ke stažení ZDE.

Odlišný postup výběru pobytů je dán platebními podmínkami společnosti VLRZ.

Zájemci o poukaz požádají o jeho přidělení přiloženou ,, Žádosti o přidělení poukazu na rekondiční týdenní pobyt“.

Je nutné, aby bylo zájemci uvedeno následující:
– vybrané zařízení a konkrétní datum pobytu, kterého se chtějí účastnit, dle přiložené cenové nabídky od Po do Ne.

Následně tyto informace Kancelář ČMOSA, tzn. po 30.1.2O22, předá
společnosti VLRZ, která bude ihned požadovat platbu vybraných poukazů. Neprodleně po objednávce konkrétních poukazů od jednotlivých zájemců vystaví Kancelař ČMOSA konkrétním žadatelům faktury nebo jiný doklad k úhradě. Zájemce o poukaz tímto dále žádáme, aby v žádosti vypsali, zda jsou pojištěnci VoZP – nutno doložit kopii zdravotní kartičky i pro rok 2022.

Na žádné rekondiční poukazy není poskytován příspěvek od ČMOSA. Na základě jednaní s Vojenskou zdravotní pojišťovnou (dále jen ,,VoZP“) bylo dohodnuto, že bude v rámci preventivní péče přispívat na rekondiční pobyty organizovano ČMOSA, částkou 1 500 Kč osobám, které jsou pojištěnci VoZP; nelze kombinovat s jiným příspěvkem.
Tento příspěvek VoZP lze poskytnou pouze na VLL Teplice, VLL Františkovy Lázně a VLL Karlovy Vary Sadovy Pramen a též na pobyty Luhačovice.

Aktuální informace Vám sdělíme v Kanceláři odborového svazu, viz. kontakty.

Žádost o přidělení poukazu si stáhněte zde.

Dnes

  • Středa 26. ledna 2022
  • Svátek má Zora
  • Zítra má svátek Ingrid
  • Je 5. týden
176915

ČMOSA